Vyhledejte položku
tip Tipy na vyhledávání
zadejte kořen klíčového slova, kód výrobku a inteligentní vyhledávač Vám napoví...
 • informace Zákaznické centrum Konktaktujte nás na zákaznickém centru, vyřešíme technické informace, objednávky i reklamace
 • +420 603 946 771
 • eshop@cc-autodily.cz
Vyberte značku auta
Výběr ze stromové struktury

Výhody pro vás

Víte, že velké množství stejných dílů je použito u vozů Škoda, Audi,Seat i Volkswagen? Tyto díly u nás nakoupíte několikanásobně levněji než u autorizovaného servisu.

K dalším výhodám nákupu v našem eshopu patří:

 • trvale na skladě více než 10.000 položek, které k Vám dopravíme do 24 hodin
 • u jednotlivých položek výběr až v deseti variantách - od originálů až po levné repliky. Na veškeré zakoupené zboží poskytujeme dvouletou záruku.
 • není-li díl originální, přesně garantujeme zemi původu. Nemateme zákazníky názvem značkový díl, který je značkový pouze nápisem na krabičce. U nás opravdu víte, co kupujete.
 • při objednávce zboží za více než 4.500,- Kč bez DPH zaplatíme dopravné i balné za Vás - platí pouze při dopravě na území České republiky!
  /V případě, že se jedná o objemné zboží, které nelze zaslat v jednom balíku, platí tato výhoda pouze pro jeden balík. Za eventuální další balíky bude po telefonické dohodě poštovné účtováno./
 • stále dodáváme i náhradní díly na starší typy vozů ŠKODA 105, ŠKODA 120, ŠKODA 130, ŠKODA FAVORIT, ŠKODA FORMAN, ŠKODA FELICIA, ŠKODA FELICIA COMBI, ŠKODA FELICIA PICK UP. Na tyto starší modely máme na skladě ještě téměř 3.000 položek.
 • neustále rozšiřujeme sortiment výrobků. Pokud Vámi požadovanou položku nemáme v sortimentu,na požádání Vám sdělíme cenu i dodací lhůtu.
 • při registraci a opakovaném nákupu další slevy a výhodný bonusový program "KASIČKA".

V dalších sekcích najdete:

Pro profesionály

Zboží dodáváme všem autodílnám, autoservisům, opravářům a dalším prodejcům. Podmínkou odběru za zvýhodněné ceny oproti běžným odběratelům je vlastnictví živnostenského listu a registrace v našem e…
více info >>

Pro soukromé osoby

Pokud u nás chcete nakupovat, pak neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE. Ušetříte si tím nejen spoustu času při objednávání, ale hlavně se zapojíte do našeho bonusového programu KASIČKA.
více info >>

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

Rádi zodpovíme Vaše dotazy


 *


 *

 *
* povinné údaje

 * (opatření proti SPAM robotům)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našem eshopu.

Další informace