Vyhledejte položku
tip Tipy na vyhledávání
zadejte kořen klíčového slova, kód výrobku a inteligentní vyhledávač Vám napoví...
  • informace Zákaznické centrum Konktaktujte nás na zákaznickém centru, vyřešíme technické informace, objednávky i reklamace
  • +420 603 946 771
  • eshop@cc-autodily.cz
Vyberte značku auta
Výběr ze stromové struktury

Výhody pro firmy a živnostníky

Zboží dodáváme všem autodílnám, autoservisům, opravářům a dalším prodejcům. Podmínkou odběru za zvýhodněné ceny oproti běžným odběratelům je vlastnictví živnostenského listu a registrace v našem e-shopu.

Při registraci - po vyplnění požadovaných údajů Vám bude zasláno na Váš mail přístupové heslo. Toto heslo pak při každé návštěvě vyplníte do příslušné kolonky / pod Vaším e-mailem/. Po přihlášení Vám nastavíme zvýhodněné ceny platné pro Vás. Současně získáte i řadu dalších výhod.

CO NABÍZÍME

Velký skladový potenciál - více než 10.000 položek na vozy ŠKODA i koncernu VW trvale na skladě, t.j. s přednostním dodáním do 24 hodin. Velké množství položek za zvýhodněné, akční a výprodejové ceny.Přesný původ zboží u každé položky /na rozdíl od konkurence/. Možnost výběru u položek až od deseti dodavatelů - od originálu až po levné čínské repliky.

CO GARANTUJEME

Odbornost a profesionální přístup. Přesné určení potřebného náhradního dílu podle VIN pro všechny vozy koncernu VW od roku 2001. Jistotu trvalé spolupráce.

CO PŘINÁŠÍ TRVALÁ SPOLUPRÁCE

Ihned při registraci okamžitou výhodu 10-ti procentního rabatu oproti ostatním odběratelům a dopravu zdarma nad 5.000,- Kč bez DPH. Po dohodě možnost platby bankovním převodem s dohodnutou dobou splatnosti.

Při odběru za více než 50.000,- Kč za čtvrtletí další 3 procentní rabat na veškeré zboží. Další roční bonus - při nákupu nad 150.000,- Kč - poukaz na nákup zboží v hodnotě 5.000,- Kč. / vše bez DPH/.

Poznámka: Na akční položky NENÍ MOŽNO UPLATŇOVAT DALŠÍ SLEVY a jejich cena je PRO VŠECHNY odběratele stejná!

Těšíme se na spolupráci!

Váš team cc-autodíly

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

Rádi zodpovíme Vaše dotazy


 *


 *

 *
* povinné údaje

 * (opatření proti SPAM robotům)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našem eshopu.

Další informace