Vyhledejte položku
tip Tipy na vyhledávání
zadejte kořen klíčového slova, kód výrobku a inteligentní vyhledávač Vám napoví...
  • informace Zákaznické centrum Konktaktujte nás na zákaznickém centru, vyřešíme technické informace, objednávky i reklamace
  • +420 603 946 771
  • eshop@cc-autodily.cz
Vyberte značku auta
Výběr ze stromové struktury

Výhody pro soukromé osoby

Pokud u nás chcete nakupovat, pak neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE. Ušetříte si tím nejen spoustu času při objednávání, ale hlavně se zapojíte do našeho bonusového programu KASIČKA.

Při registraci - po vyplnění požadovaných údajů - Vám bude zasláno na Váš mail přístupové heslo. Toto heslo při opakovaném nákupu zadáte do příslušného políčka.

Registrovaný uživatel v této sekci NENÍ PODNIKATELEM ANI VLASTNÍKEM ŽIVNOSTENSKÉHO LISTU, pomocí bonusového programu však získáváte podobné výhody.

Z každé realizované objednávky získáte 3% bonus použitelný při dalším nákupu v našem e-shopu. /Příklad: při odběru zboží v hodnotě 5.000,- Kč získáváte 150,- Kč./

Tyto bonusy se ukládají do Vaší kasičky a můžete je použít při kterémkoliv dalším nákupu. Podmínkou je využití bonusu do konce kalendářního roku, nelze jej však použít na úhradu poštovného a to ani částečnou.

Tato akce neplatí pro akční produkty, ze kterých není možné získat peníze zpět do kasičky.

Přejeme spokojený nákup!

Váš team cc-autodíly

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

Rádi zodpovíme Vaše dotazy


 *


 *

 *
* povinné údaje

 * (opatření proti SPAM robotům)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našem eshopu.

Další informace